Святкові новорічні заходи у ПМБК! Мюзикл на сучасний лад "Вовчий хвіст і сімка козенят" та розважально-ігрова програма "Новорічний та-ра-рам на веселій фермі"

Дата: 
23 грудня, 2014 до 11 січня, 2015

Не пропусти! Святкові новорічні заходи у ПМБК! 

З 23 грудня по 11 січня глядацька зала запрошує дітей віком від 5 до 12 років не просто переглянути мюзикл на сучасний лад «Вовчий хвіст і сімка козенят», а стати учасником новорічних розваг, оволодіти секретами швидкої зміни іміджу, навчитися елементам сучасних стилів танців, а головне – допомогти козенятам розкрити план  підступного Вовчиська. 
А ще дітлахи матимуть змогу зазирнути у чарівну книгу та розповісти про свої бажання Діду Морозу, який залюбки огорне увагою кожного глядача.
Особливо чекаємо  тих, хто впевнений, що його здивувати неможливо! А ми спробуємо: казка, що добре відома кожному з дитинства, постане перед Вами у абсолютно новому, сучасному форматі. Вистава і насмішить, і розважить, і  вкотре доведе, що правий не сильніший, а розумніший!
Незабутня святкова атмосфера, сучасний музичний супровід, багато гумору та новорічного запалу і, звичайно ж, Дід Мороз та Снігуронька – все це у музичній історії на слова й музику Наталії, Олесі, Станіслави Май.  Буде весело!
Тривалість заходу – 1 година 20 хвилин. 

Виставкова зала запрошує дітей віком 3-10 років на ігрову програму з ростовими ляльками, солодкими призами та символом року «Новорічний та-ра-рам на веселій фермі». Наші заходи – це інтерактивне спілкування з глядачем. Новий рік – особливий час, коли всім хочеться казки, веселощів і сюрпризів. І не важливо дорослий ти чи дитина, достатньо завітати до нас і поринути у захоплюючий світ новорічних чудес. Хіба не диво: Півень Петрик, Свинка Фрося, Пес Джонні, Корівка Маня, не лише розуміють мову людей, а й навчать вас співати, танцювати та розважать веселими іграми. На самих активних, як завжди, чекають призи. А якщо серед гостей знайдуться непосидючі батьки, вони і їх запросять до гри. До того ж кожен бажаючий зможе зробити фото з яскравими ростовими ляльками та Дідом Морозом. А танцюючи з символом року – козенятком – загадати найпотаємніше бажання. Ласкаво просимо стати учасниками веселої історії! Подаруйте собі незабутні враження і святковий настрій!
Тривалість заходу – 1 година 20 хвилин. 

Вартість квитка - 20 гривень.
Довідки за телефоном 56-37-76
адміністратор - Євгенія Олександрівна