Хореографія

Дитяча хореографічна студія ЗАПТ «Лтава»
У 2014 році було створено дитячу хореографічну студію Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава».В колективізаймаютьсявихованцівікомвід5 до14років. По закінченню хореографічної студії діти мають можливість переходу до основного складу колективу. Основною метою хореографічноїстудії є... .
Aнсамбль народного танцю «Bеселка»
Колектив було створено у вересні 2014 року. У складі близько 30 дівчат та хлопців від 5 до 14 років. Основу репертуару ансамблю складають народно-сценічні танці. Програма навчання передбачає вивчення класичного екзерсису, партерної гімнастики та ритміки. Вивчення народних танців своєї країни сприяє... .
Перша Школа Кавказьких Танців KAVIKAUS у Полтаві
Перша Школа Кавказьких Танців # KAVIKAUS у Полтаві, Україна - це особлива атмосфера і незабутній коктейль позитивних емоцій, гарячий темперамент, чіткості рухів і музичного ритму, які допоможуть Вам навчитися танцювати Лезгінку. Наші хєштеги #лезгинка_в_полтаве #школалезгинки #... .
Танцювальна сім"я «Спіріт»
Kолектив неординарний, креативний і надсучасний. Разом з керівником Іриною Ніколаєвою учасники колективу постійно працюють над поповненням свого танцювального репертуару.      Ансамбль працює у сучасному естрадному напрямку, віддаючи перевагу кардинально новим сучасним... .
Шоу-балет «Флеш»
Шоу-балет «Флеш»
Слава про цей колектив йде значно попереду , ніж його учасниці. Під керівництвом Світлани Кутєпової він упевнено крокує не лише полтавським краєм, а й далеко за його межами. Цей колектив відомий широкому колу полтавців. Основним напрямком діяльності є популяризація сучасного естрадного танцю з... .
Танцювально-спортивний клуб «Альянс»
Однією з найпоширеніших форм проведення вільного часу серед дітей шкільного віку є заняття спортивними бальними танцями, які поєднують у собі засоби музичного, пластичного, спортивно-фізичного, етичного й художньо-естетичного розвитку та освіти. Серед танцювальних колективів МБК цей вид... .
Зразковий ансамбль сучасного танцю «Гарний настрій»
Зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій»
У 1997 році колективи міського Будинку культури поповнив ансамбль танцю «Гарний настрій» під керівництвом Оксани Євстігнєєвої. У 2005 році колектив здобув почесне звання Зразкового.      Основним напрямком роботи колективу є сучасний естрадний танець, але репертуар рясніє... .
Спортивно-танцювальний клуб « Ювента»
Одним із найчисельніших і найпопулярніших танцювальних колективів МБК є спортивно-танцювальний клуб «Ювента», керівник – Ольга Демочко. Створено колектив у 1997 році на базі ПК залізничників. Саме тоді було зроблено перший набір груп з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі, які носили назву «Гранд... .
Ансамбль східного танцю «Сапна»
Для поціновувачів екзотичних танців на базі Полтавського міського Будинку культури вже не перший рік займається Ансамбль східного танцю «Сапна». Колектив має високий професійний рівень завдяки керівнику Ользі Коробовій.       Участь у різноманітних фестивалях і... .