Музика, Вокал

Музична студія по класу фортепіано
Музична студія по класу фортепіано
Основним напрямком діяльності колективу є задоволення творчих потреб населення у сфері музичного мистецтва.Колектив створений 1996 року. При міському Будинку культури діє з 2013 року та налічує 11 учасників.Керівник – Полапа Ірина Анатоліївна.
Естрадна вокально-хореографічна студія «Новий час»
Естрадна вокально-хореографічна студія «Новий час»
Естрадна вокально-хореографічна студія «Новий час- Новое время- Newtime» заснована у 2009 році під керівництвом Лисенко Валентини.Вихованці студії опановують різні форми естрадного вокалу - соло, дует, тріо, ансамбль. Колектив студії знаходиться у постійному розвитку та русі. Вихованці прагнуть... .
"Народна вокальна студія"
"Народна вокальна студія"
Учасники вокальної студії - люди різні за віком та професією, яких об’єднує одна велика любов до пісні. Вокальна студія має направлення академічного співу, але в репертуарі її учасників часто звучать твори народного та естрадного напрямку.      Багато студійців стали професійними митцями не тільки... .
Творчий центр Наталії Май
Творчий центр Наталії Май
Творчий центр Наталії Май було створено в 2005році на базі міського Будинку культури. Метою його роботи стала підтримка талановитих дітей Полтавщини, прищеплення їм любові до пісні та розвиток естетичних смаків. Педагоги Творчого центру всіляко сприяють духовному відродженню української пісні та... .