Наш золотий фонд

Клуб спортивно-бального танцю «Ретро»
Клуб спортивно-бального танцю «Ретро»
Клуб спортивно-бального танцю «Ретро» створено в лютому 2004 року. Всі 15 членів колективу – люди пенсійного віку. Заняття проходять двічі на тиждень за програмами стандарт (вальс, танго, фокстрот, квік-степ) та латина (ча-ча-ча, свінг, сальса, румба). Тренування проводить хореограф з вищою освітою... .
Хорова капела ветеранів війни і праці «Пам’ять серця»
Хорова капела ветеранів війни і праці «Пам’ять серця»
Хорова капела ветеранів війни і праці «Пам’ять серця» була створена у жовтні 1960 року за ініціативою учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.26 листопада 1982 року колективу присвоєно звання «Народний самодіяльний колектив» за досягнення у розвитку художньої самодіяльної творчості, високий... .
Танцювальні клуби «Полонез» та «Сеньйори»
Танцювальні клуби «Полонез» та «Сеньйори» - криниця духовного піднесення
Кожного вівторка та четверга до ПМБК поспішають одержати істину насолоду від спілкування та заряду бадьорості люди далеко не першої молодості. За роки існування клубів склалася чітка програма занять, яка розпочинається співом гімну клубу. Це забезпечує дихальну гімнастику, яка плавно переходить у «... .
Вокальний ансамбль «Червона гвоздика»
Вокальний ансамбль «Червона гвоздика»
Вокальний ансамбль «Червона гвоздика» був створений у 1982 році на базі хорової капели ветеранів війни і праці «Пам’ять серця» за ініціативою старости хору (на той час) Клименко Анастасії. Вже у 1985 році колективу було присвоєно звання «Народний самодіяльний колектив». Колектив налічує 11... .