Концертна зала.

Характеристики:

Ви плануєте відсвяткувати професійне свято, провести офіційний захід, конкурс, фестиваль, концертно-розважальну програму чи семінар? 
Вам бракує досвіду в цій непростій справі, яка вимагає інтенсивної роботи, повної віддачі сил для всіх учасників, а особливо – організаторів?
У Вашому колективі не вистачає людини, яка могла б написати сценарій, провести урочисту частину, організувати фуршет чи підібрати розважальну програму?
Всі ці проблеми візьме на себе творчий та багатогранний колектив Полтавського міського Будинку культури! І повірте, у нас є всі можливості для того, щоб втілити у життя будь-які задуми, що не виходять за межі Вашого бюджету і діючого законодавства!
ПМБК гостинно зустрічає всіх відвідувачів та надає можливість провести заходи різних форматів та спрямувань на будь-який смак.
У сучасній концертній залі створені комфортні умови для проведення офіційних урочистостей, концертів, театральних та естрадних постановок, шоу-програм, фестивалів, мюзиклів та інших культурно-розважальних заходів. Ми запропонуємо Вам послуги по організації і проведенню конференцій, конгресів, симпозіумів та інших офіційних заходів.
Концертна зала має покращений інтер’єр, м’яку приємну акустику, сучасне звукове та потужне світлове оснащення, затишну сцену розміром 9х11м та розрахована на 700 посадочних місць з балконом.
Два просторих фойє використовуються для реєстрації учасників заходів, проведення презентацій, нагороджень, розміщення експозицій або художніх виставок, бізнес- та майстер-класів, кава-пауз, фуршетів.
Також можемо допомогти Вам у виготовленні та розміщенні рекламної продукції, відео презентацій, оформленні сцени, запропонуємо послуги звукорежисера, інженера по світлу, костюмера, художника, конферанс. А також безмежний потенціал у підготовці творчих номерів – від сучасних хореографічних постановок до циркової акробатики!