Прес-центр

Конференції, семінари,  тренінги, бізнес-зустрічі – іміджеві заходи, від рівня підготовки і проведення яких залежить успішність роботи підприємства або організації.Для організації різного роду зібрань та засідань Полтавський міський Будинок культури може пропонувати сучасний прес-центр, розташований у будівлі виставкової зали. Приміщення може використовуватися для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, нарад, переговорів, лекцій, презентацій, майстер-класів, конгресів, форумів та інших ділових зустрічей з кількістю учасників до 50 чоловік.
Світла затишна зала загальною площею 70м2 надає прекрасну можливість для проведення кава-брейків та фуршетів. Приміщення обладнане мобільним центральним столом-трансформером, за потребою дооснащується  мультимедійним проектором та натяжним екраном. Розміщення меблів залежить від формату заходу, Вашого бажання та кількості учасників.
Прес-центр ПМБК має зручне місцезнаходження (кілька хвилин від зупинки «Стадіон» або «Сінна», будівель Обласної державної адміністрації та Полтавської міської ради), завдяки чому Ви та Ваші колеги заощадите час і зусилля, які зможете направити на вирішення важливих задач. Для автовласників біля приміщення є місце для паркування. Поряд розташований ресторан «Європа».