Freack Show "In the space.Start..."

Напередодні Нового 2019 року, 30 грудня, у Полтавському міському Будинку культури відбулось яскраве фрік-шоу "In the space.Start..." 

На полтавців у центральному фойє чекала жива музика від Violin cover mix - DJ Cherkasoff & Алёни Киби, новорічні фотозони, фотограф від Geometria та частування від головного партнера MARENGO. 

У шоу-програмі брали участь кращі артисти Полтави: Freack show від Dance Family Spirit;The Phantom of the opera від Дарії Бєлікової та Іллі Яковенко;Led show від Soul Dance Studio; дзеркальне шоу від Марго Беус; Violin cover mix - DJ Cherkasoff & Алёна Киба; Live drums show, a також, неперевершені Skyline Dance School, Show ballet Flash, Show ballet Alex, LaNa, Юлія Діхтяр, Тотус, Антон Сидоренко, Світлана Кулініч.

«Людське життя супроводжується емоціями - ми дивуємося, радіємо, тривожимося, сумуємо. Хтось звик виявляти свої емоції, хтось схильний тримати їх під контролем, але головне, що ми здатні їх переживати. Неможливо відчути справжню радість без відчуття радості, усвідомити втрату - без болю втрати. Через свої емоції ми проживаємо життя і якщо з ними щось не так, ми втрачаємо здатність бути в цьому світі по-справжньому…» 

Ідея була в тому, що всі концертні номери передавали різні людські емоції. 

Фотозвіт можна побачити тут https://geometria.ru/events/other/2018/12/30/1084451

 

 

 

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua