ІІІ Відкритий конкурс-фестиваль РЕТРО-клубів.

04 травня 2019 року в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбувся ІІІ Відкритий конкурс-фестиваль РЕТРО-клубів.

Цього року взяли участь 9 танцювальних колективів з Харкова та Полтави. Учасники мали можливість проявити свої танцювальні здібності у декільках номінаціях. В конкурсній програмі виступали як сольні виконавці, так і танцювальні колективи. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонстрували свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія. Це були неймовірні перевтілення у різні образи, запальні номери та яскраві костюми.  

Фестиваль-конкурс створив атмосферу дружнього творчого спілкування людей поважного віку та залучив до кола учасників ретро-клубів поціновувачів танцювального мистецтва.

Після конкурсної програми на всіх чекали: незабутній показ колекції одягу в стилі модерн "Снился мне сад в подвенечном уборе" та "Весняний променад" від Ю.Матвєєва та Т. Борисової за підтримки факультету "Технологій та дизайну" ПНПУ ім.В.Г.Короленка; майстер-клас від фітнес центру "SPARTAK GYM"; інфо-зустріч з кандидатом біологічних наук Яценко Л.І. на тему "Здорове харчування - здорове життя" від партнера фестивалю еко-магазин "Життя". 

У гала – концерті гості заходу мали змогу побачити показові виступи переможців фестивалю-конкурсу, відпочити у святковій приємній атмосфері. Абсолютним переможцем та володарем Гран-Прі став народний ансамбль танцю "Світанок" ВЕТЕРАНИ.

Всі присутні одержали істину насолоду від спілкування та заряд бадьорості!

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua