Казковий квест «Весела країна Залипляндія»

У період літніх канікул з 29.05.2018 р. по 15.06.2018р. Полтавський міський Будинок культури запрошував дітей, що відпочивають в пришкільних таборах відвідати загадкову країну, яка занурювала малечу  у світ дружби та неймовірних веселощів. Літо – пора відпочинку і оздоровлення, тому за традицією ігрова програма відбувалася на свіжому повітрі в парку ім..Бутовського (біля стадіону «Ворскла»)

Дітей чекали безліч розваг з жителями країни Залипляндії, які завітали на землю, щоб пригостити дітвору солодкими подарунками. Але через їх суперечки жителі країни  Відлипляндії не хотіли  так просто віддавати смаколики, тому приготували багато незвичайних завдань та веселих ігор-перешкод для команд. На  території парку були розташовані  локації, де  на дітей чекали надвичайно креативні жителі країни  Відлипляндії. Щоб здобути  солодкі подарунки та приєднатися  до добрих і дружних жителів  Залипляндії  діти за допомогою спеціальних скетч-карт  знаходили  смачний  скарб.

Учасники змагань із задоволенням долали перешкоди і доводили, що вони - команда справжніх друзів, які вміють працювати разом. Влітку найкращим смаколиком є морозиво, тому за пройдений квест кожна дитина, за традицією, отримала цей солодкий подарунок.

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua