Концерт до Міжнародного Дня Батька «Хатка на татка»

18 червня 2018 року у Полтавському міському  Будинку культури Зразковий колектив «Творчий центр Наталії Май» привітав усіх татусів із Міжнародним Днем Батька. Його в Україні і світі відзначають у третю неділю червня. День батька бере свій початок у США — саме там у 1909 році виникла ідея свята. Сьогодні разом зі Штатами День батька відзначають близько 40 країн світу, в тому числі і Україна.

              Концерт, присвячений татусям, проходив за мотивами програми «Хата на тата».  У нашого тата було багато творчих завдань: навчити дітей бути сучасними, пояснити дітям, що таке доброта, розповісти казку, навчити доню бути леді та багато іншого. По завершенню випробування експерт програми «Хатка на татка» зробив висновок:

Із завданнями всіма

Тато справивсь на «Ура!»

З вашим татом можна сміло

Йти на всяке вірне діло!

 Це було дивовижне поєднання гала-концерту переможців творчого екзамену колективу з відзначенням Дня Батька. Найбільше вразили номери юних вокалістів, які підкорили глядача своєю майстерністю, яскравими костюмами та артистизмом. А родзинкою свята став блок українських народних пісень в обробці Олесі Май.

Діти залишились задоволені своїми виступами, а татусі – своїми дітьми.

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua