Концерт «Нам роки не біда…»

27 жовтня 2018 року в Полтавському міському Будинку культури відбувся концерт народної академічної капели ветеранів «Пам'ять серця» та народного академічного вокального ансамблю «Червона гвоздика».

Колектив клубу ветеранів «Пам'ять серця» через два роки буде святкувати своє 60-річчя. 26 листопада 1982 року йому присвоєно звання «Народний самодіяльний колектив» за досягнення у розвитку художньої творчості, високий організаційний та ідейно-художній рівень виступів.

Хорова капела ветеранів війни і праці «Пам'ять серця» була створена у жовтні 1960 року за ініціативою учасників бойових дій другої світової війни. І сьогодні колектив живе мистецтвом і передає свій досвід наступним поколінням. Вони успішно виступають у школах, вузах, бібліотеках, ветеранських організаціях, будинках для людей похилого віку та інвалідів, мають безліч нагород дипломів та грамот.

Вокальний ансамбль «Червона гвоздика» був створений у 1982 році на базі хорової капели «Пам'ять серця». У 1985 році їм присвоїли звання народний академічний вокальний ансамбль «Червона гвоздика»

Кожен учасник хору особливий та талановитий і кожен присутній на концерті зміг почути їх чудовий спів та отримати задоволення.

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua