«Кращі голоси Полтави на проекті «VOICE OF CITY»

13 квітня 2019 року за ініціативи Полтавського міського Будинку культури та Управління культури  виконавчого комітету Полтавської міської ради  пройшов ІІ відкритий міський конкурс молодих виконавців та конферансу «VOICE OF CITY».

У цьому році конкурс проходив у два етапи. За результатами І відбіркового етапу були обрані кращі учасники, які пройшли далі. У ІІ етапи оцінювали конкурсантів зіркове журі у складі:

1. Галини Голубєвої – старшого викладача кафедри естрадного співу Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, педагога з вокалу телепроектів "Україна має талант", "Х-фактор", "Ти - зірка";

2. Руслана Никоненко – старшого викладача кафедри режисури естради, театралізованих видовищ та цирку і актора театру Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв;

3. Олександра Біляка - фронтмена гурту "MOUNTEAN BREEZE", учасника шоу "Х-фактор" та Національного відбору "Євробачення 2018";

4. Євгена Панкова - співака, переможця І відкритого міського конкурсу вокалістів та ведучих "VOICE OF CITY", учасника шоу "Х-фактор", актора дубляжу фінського телеканалу "Небеса ТВ 7"

5. Олександра Сахарок - шоумена, ведучого, телеведучого, керівника студії "Saharok Event Company".

Отже, переможцем у номінації «ВЕДУЧИЙ» стала Ірина Овчаренко, яка ще, до речі, перемогла у номінації «Favorite voice» за оплесками глядачів і отримала портативну блютуз колонку. А переможцем у номінації «ВОКАЛ» став Олександр Круглий. Вони отримали головний приз цього проекту – гарантовану участь у міських заходах. Переможці та всі учасники отримали цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Увечері відбувся  ГРАНД-концерт переможців І відкритого міського конкурсу "VOICE OF CITY" та кращих учасників проекту 2019 року. Гостями концерту були кращі танцювальні колективи міста. Це і Soul Dance Studio, Alex Dance Studio, Skyline Dance School та Show Ballet Flash.

Полтавці, які завітали на концерт, отримали справжній вибуховий настрій!

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua