«Купальське диво»

6 липня на пляжі Шевченківського району м. Полтави відбувалися справжні купальські дива. На полтавців чекала святково-розважальна програма на головній сцені та різноманітні розваги на березі річки Ворскла: конкурси на найкращий купальський віночок та встановлення купальських рекордів,   бажаючі пари мали можливість пройти жартівливий весільний обряд та отримати свідоцтво «Про шлюб у купальську ніч». Пляж прикрашали живі скульптури, працювали майстер-класи з  виготовлення купальських сувенірів. Для любителів українського кіно і мультфільмів працював кінопікнік.  Окрім цього на території пляжу були розташовані розважальні ігрові майданчики: ігри з водою, естафети, мильні розваги, аквагрим. А також фотозона «Український колорит», яка була оформлена у вигляді української господи, де кожен бажаючий фотографувався в українському інтер’єрі.

У концертній програмі приймали участь кращі виконавці та колективи Полтавського міського Будинку культури та міста. Справжнє диво продемонстрував маг – ілюзіоніст Олександр Трофіменко.

І це ще не все. На відпочиваючих чекали сюрпризи від міського голови Олександра Мамая,  а саме безкоштовна батутна зона, пригощання смачною кашею, квасом,  морозивом та попкорном. За традицією у святковій лотереї розіграли корисні подарунки (серед яких 5 велосипедів).

Традицією на Івана Купала є пускання вінка на воду та запалення багаття, що не стало винятком і цього року. Також всі насолоджувались Fire –шоу та феєрверком.

Продовженням свята була молодіжна програма за участю співака Євгена Панкова, співачок LaNa та Катерини Лобач – переможців міського проекту VOICE OF CITY. Глядачі разом з виконавцями співали запальні хіти цього літа. У завершення – пінна дискотека з MC Lunin.

         Піднесений настрій, неймовірна атмосфера, море позитивних вражень і найяскравіші емоції – все це отримав кожен полтавець, який був свідком купальського дива!

Фото https://poltava.depo.ua/rus/poltava/u-poltavi-rozpochali-masshtabni-guly...

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua