Масляна - 2019

10 березня об 11:00 годині на Театральній площі відбулось масове гуляння «Масляна - 2019», організаторами якого були Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавський міський Будинок культури.

На полтавців чекали чудові розважальні локації, а саме: дитячий ігровий майданчик, ігрова зона з млинцями, встановлення ярмаркових рекордів, лялькова вистава, майданчик з майстер-класами та прикрашання ляльки-Масляної, зона розваг для спритних і сміливих, кроковеє колесо, фотозона зі стилізованими опудалами Масляної, тематичні піротехнічні фігури та 3-метрова фігура, що оберталася навколо своєї осі.

На головній сцені проходила театралізована концертна програма за участі Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава» ім. В. Міщенка, ансамблю народної пісні «Коза Дереза», Зразкового ансамблю танцю «Гарний настрій», народного ансамблю танцю «Світанок», Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Каблучок», Зразкового хореографічного колективу «Зоряна», Зразкового хореографічного ансамблю «Соколики», вокальних ансамблів «Зорепад» та «Аквамарин», а також сольні виконавці: Вікторія Андрійчак, Софія Сєрова, Віолета Шинкаренко, Анастасія Васюта, Іванна Браїлко, Юліана Тригуб з дитячим сучасним хореографічним колективом «Флеш» та фіналісти І відкритого міського конкурсу «Voice of city» - Катерина Лобач та Катерина Семергей.

Головні ролі Ярила та Лелі грали Микола Точілкін та Сніжана Борисюк, у ролі пліткарок були Людмила Супрунова та Анастасія Василєва, роль «Зими» - Карина Зуй, роль «Весни» - Віолета Шинкаренко.

У цей святковий сонячний день гості, які завітали на театральну площу, отримали справжнє задоволення і весняний настрій.

 

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua