«Ми – покоління незалежних!»

23 серпня на Театральній площі відбулося надзвичайне свято до Дня Незалежності України та Дня Прапора - «Ми покоління незалежних».

На території площі працювали нові, сучасні, креатині розважально-ігрові майданчики. У полтавців була можливість колективно створити вишитий рушник за допомогою фарб, яким потім було прикрашено головну сцену; складати державні символи усією родиною, за допомогою велетенських кубів; створити різнокольоровий український орнамент. Полтавці та гості міста приєднувалися до створення державного Прапору за допомогою стрічок, робили яскраві фотографії на тематичній фото-зоні українського подвір’я. А ще на площі працював унікальний майданчик, де кожен бажаючий мав змогу онлайн створити унікальний код свого імені та отримати його роздруківку як оберіг та використати її як схемку для вишивки.

Святкову інтерактивну програму на площі продовжив яскравий концерт.  У ньому взяли участь кращі колективи Полтавського міського Будинку культури та закладів культури міста: Зразковий колектив «Творчий центр Наталії Май», солісти якого співали усім знайомі українські та народні пісні у сучасній обробці зі своїм керівником Світланою Ольховик; Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок»; Зразкова дитяча хореографічна студія «Каприз», Вокальний ансамбль «Kids Bells»; Театр народного танцю «Барви»; Зразковий аматорський колектив вокальний ансамбль «Зернята»; і «Живі барабани»; Зразковий хореографічний колектив «Пірует»; співак Станіслав Зубар; Зразковий хореографічний колектив «Зоряна»; Зразковий хореографічний ансамбль «Соколики»; Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок»; Зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій»; Зразковий художній колектив «Силует»; студія сучасної хореографії «SoulDance»; модельна агенція «Століття краси» з показом авторських вінків від «Артландії».

А також свій чарівний вокал дарували викладачі музичних шкіл міста Полтави: Дар’я Бєлікова, Юлія Шевченко та  Данило Ревека.

І, звичайно ж, участь у концерті брали фіналісти та переможець Відкритого міського проекту «Voice of city», а саме співачки LaNa, Катерина Семергей та співак Євген Панков. Наприкінці концерту вони, разом із танцювальними колективами, презентували спільне виконання пісні «Оберіг» - про любов та віру у краще майбутнє нашої держави! 

Ведучими свята були і маленькі ведучі - Іванка та Артур, і підлітки - Дарина та Денис, та, звичайно ж,  молодь - Олександр Лазарєв та Ірина Ляшенко. Всі вони були представниками різних поколінь українців, які пишаються країною, де народилися, та щиро і впевнено вірять у її світле майбутнє, гордо крокуючи до своєї мети.

Родзинкою свята стало неочікувана для всіх пропозиція руки і серця від милого парубка Олександра. Він освідчився зі сцени своїй дівчині, яка, між іншим, танцювала перед цим у складі «Барвінку».

Свято було світлим, яскравим, сучасним, а полтавці отримали позитивні емоції і незабутні враження!

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua