«Широка та весела Масляна»

18 лютого на Театральній площі зібрались близько двох тисяч містян та гостей міста, які прийшли з друзями та родинами, щоб провести зиму та зустріти весну. У народі Масляна – це зустріч весни. Під час святкового тижня люди прощаються з холодною зимою і вітають перші теплі дні, радіючи, що морози поступово відступають.

Для всіх відвідувачів етносвята «Масляна» Полтавський міський Будинок культури приготував театралізовану концертно-ігрову програму за участю кращих колективів нашого закладу, Малої академії мистецтв, Дитячої музичної школи №2 та №3 та гурту «Живі барабани». Артисти подарували глядачам неймовірний позитивний настрій, а головні герої - Масляна, Весна та Зима - грали в ігри та вручали переможцям призи на згадку про свято.

Багато сюрпризів чекало на полтавців у цей день: безліч повітряних кульок з тематичних мішечків «Щастя», «Достатку», «Миру» та ін., святкова піротехніка, майстер-класи та ігровий майданчик для малечі, тематичні фотозони на будь-який смак, виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів» з презентаціями народних ремесел і звичайно пригощання млинцями від міського голови О.Мамая.

Зиму провели – чекаємо Весну!!!!

Більш детальніше про свято можна дізнатися:

https://www.youtube.com/watch?v=157jJ2R9QMM

https://www.youtube.com/watch?v=zyAQCdnHQo0

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua