Сольний концерт солістки Творчого центру Наталії Май – Софії Сєрової

Зразковий колектив «Творчий центр Наталії Май», заняття якого проходять у стінах Полтавського міського Будинку культури, не перестає дивувати досягненнями своїх вихованців.

На цей раз мова йде про солістку творчого центру Софію Сєрову, яка займається 10 років у керівника колективу, педагога з вокалу – Світлани Ольховик. У юної співачки відбувся сольний концерт на сцені торгово-розважального центру «Київ». За плечима Софії участь у різних мистецьких заходах, зйомки на телебаченні, перемоги на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Та головними своїми досягненнями вона вважає «відзнаку» на ХV Всеукраїнському фестивалі «Червона рута – 2017», що проходив у прифронтовому місті Маріуполь та  перемогу у Полтавському обласному відбірковому фестивалі сучасної пісні і популярної музики «Червона рута-2018», після чого стала ученицею вокальної Школи-майстерні фестивалю. Саме Софія представлятиме Полтавську область у фіналі, який проходитиме у вересні 2019 року у місті Чернівці.

«Червона рута» - це не просто фестиваль. Це потужна експериментальна творча лабораторія, яка відкриває нові імена, здійснює цілеспрямований пошук та підтримує молодих, ще невідомих музикантів та готує їх до професійної концертної діяльності. Фестиваль впроваджує найновіші світові досягнення в сучасну українську музику, започатковує в ній нові стилі і напрямки.

Сольний концерт – це лише невеличка частина того, чому Софія навчилася у Школі-майстерні. А найголовніші творчі успіхи в неї ще попереду!

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua