У Полтаві відбулись урочистості до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України, 12 жовтня, у міському Будинку культури відбулися урочистості. На захід завітали працівники військових комісаріатів, представники військових частин, громадських формувань та організацій, учасники антитерористичної операції. Загалом урочистості відвідало понад 600 осіб.

Серед запрошених на свято і начальник Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Кирило Злобін. Він зазначив, що в свій час він виконував службові обов'язки на Сході нашої країни та перебував там понад 3 місяці.

Аби запрошених привітати зі святом та вручити їм нагороди на урочистості завітали секретар міської ради Олександр Шамота та депутати Полтавської міської ради Андрій Матковський та Едуард Волков.

Після нагородження для присутніх на урочистому вечорі свої вокальні та хореографічні композиції дарували кращі колективи міста, серед яких Творчий центр Наталії Май, Заслужений ансамбль пісні і танцю «Лтава», Театр народного танцю «Барви», Зразковий хореографічний колектив «Гарний настрій», вокалісти Євген Панков, LaNa, Катерина Лобач, Людмила Супрунова, Катерина Семергей та багато інших.

Детальніше http://www.rada-poltava.gov.ua/news/45636777/

 

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua