У ПОЛТАВІ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ. УРОЧИСТОСТІ ПРОЙШЛИ У МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ.

9 жовтня світова спільнота святкує День пошти. З цієї нагоди 8 жовтня у міському Будинку культури відбулись урочистості.

На захід запросили працівників Поштамту та Полтавської дирекції Українського державного підприємства зв'язку «Укрпошта». Загалом захід відвідали понад 700 осіб.

Цього дня працівники поштового зв'язку приймали вітання від представників міської влади та виконавчого комітету, а також від депутатського корпусу.

Серед запрошених і начальник Поштамту міста Полтава Ірина Чайковська. Жінка від імені керівництва Полтавської дирекції Укрпошти привітала своїх колег та наголосила, що робота поштаря – надважлива.

Секретар міської ради Олександр Шамота привітав усіх присутніх у залі з професійним святом.

Слова вітань також пролунали зі сцени від депутатів Полтавської міської ради Андрія Матковського та Тетяни Юрченко.

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення якості обслуговування населення м. Полтава та з нагоди професійного свята були нагороджені подяками та грамотами кращі працівники відділень поштового зв'язку ПАТ «Укрпошта».

Після нагородження на присутніх у залі чекав чудовий концерт за участі молодих талановитих полтавських виконавців. Серед яких ансамбль спортивно-бального танцю «Грація», Зразковий хореографічний колектив «Пірует», викладачі Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.Майбороди та танцювально-спортивний клуб «Альянс» Полтавського міського Будинку культури, Євгеній Панков, LaNa, Катерина Лобач, Катерина Семергей, Танцювальна сім'я «Спіріт», Ансамбль естрадного танцю «Флеш» та багато інших.

Детальніше http://www.rada-poltava.gov.ua/news/77167791/

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua