Великодній фестиваль «Пасхальні традиції України та країн світу»

    Весна - особлива пора року. Для кожного вона різна: чарівна, грайлива, таємнича. А цього року ще й особлива. Тож по-особливому зустріли справжню весну 5 квітня полтавці на Театральній площі. Дівчата, що уособлювали собою весняне кохання, щастя, пробудження, грайливість, радість та мрію чарували всіх своєю красою. По-особливому весняний настрій дарували кращі вокальні й хореографічні колективи міста та Полтавського міського Будинку культури: зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій», ансамбль народного танцю «Панянка», зразковий колектив «Творчий центр Н.Май», театр народного танцю «Барви», ансамблю народної пісні «Коза -Дереза», солісти та вокальний колектив «Зернятко» ДМШ №1,  колектив «Зоряна» ЗОШ №7. Завітали того дня до Полтави Австралійський Пасхальний Білбі  та його друг Великодній Кролик зі Сполучених Штатів Америки, щоб глядачі більше дізналися про різні звичаї святкування Великодня  в різних куточках світу, а діти стали учасниками великоднього квесту та виграли шоколадні пасхальні яйця.

Так напередодні Світлого Христового Воскресіння на Театральній площі відбувся міський дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка». Кожного року він має своє прямування, цього року це «Пасхальні традиції України та країн світу»

32 заклади культури та освіти взяли участь у цьому конкурсі, представивши яскраві та креативні роботи: тут і пасхальні дерева, і українські хатинки, в яких вже все готове до свята, і гігантські великодні кошики. Міський голова особисто оглянув кожну композицію, обравши 14 кращих робіт, які отримали дипломи переможців та цінні подарунки.

На всіх присутніх чекала захоплююча виставка великодніх інсталяцій, кожен бажаючий мав змогу взяти участь у тематичних майстер-класах, зробити світлини біля тематичних фото-зон, придбати продукцію до Великоднього столу.

Бажаємо сердечно всім, хто долучився до свята та глядачам, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували всі родини, давали сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання рідної України.

Більше інформації на сайтах:

https://www.youtube.com/watch?v=_V5avVm22Bs&feature=youtu.be

http://www.rada-poltava.gov.ua/news/66273848/#

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua