«VOICE OF CITY»! ЯК ЦЕ БУЛО

17 березня відбувся перший відкритий міський конкурс молодих виконавців та конферансу«VOICEOFCITY», який проходив за ініціативи  Полтавського міського Будинку культури та підтримки управління культури Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Це новий перспективний проект, який спрямований на пошук талановитої молоді та її подальший розвиток. До того ж, участь у ньому безкоштовна.

У конкурсі взяли участь більше 40 учасників. Під час конкурсної програми кожен учасник демонстрував свій талант в номінаціях «вокаліст» або «ведучий».

До складу офіційного журі входили:

1. Галина Голубєва - старший викладач Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, педагог по вокалу на телепроектах "Х-Фактор","Україна має талант","Ти-зірка".

2. Сніжана Гукасян– Коробейнікова- актриса Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва, викладач зі сценічного мовлення у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського. Стажистка Варшавської академії мистецтв ім.О.Зельверовича.  Польща. Лауреат конкурсу читців імені О.Леснікової.

3. Руслан Неупокоєв.- режисер, викладач майстерності актора Київського національного університету театру кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та Естрадно-циркової академії,  заслужений діяч мистецтв України.

4. Наталія Гнітій - артистка театру і кіно, артистка телевізійного проекту «Велика різниця. Україна», тренер-педагог з акторської майстерності, викладач акторської майстерності та ораторського мистецтва «Українського академічного лідерства».

5. Лілія Іванова – викладач-методист вищої категорії, завідуюча відділом музичного мистецтва Харківського естрадного училища ім. Б.Лятошинського.

6.Олег Кензов - співак, ведучий, автор пісень, супер фіналіст шоу "X-Factor - Революція" (канал СТБ).

Після виступів на конкурсантів та викладачів чекав брифінг від Галини Голубєвої та майстер – клас  від Наталії Гнітій.

 

Особливістю конкурсу став той факт, що, окрім офіційного журі, до судійства залучалися і партнери конкурсу, які входили до складу незалежного журі та присуджували свої номінації.

Головними призами конкурсу були сертифікати на гарантовану участь у заходах на головних майданчиках міста, запис пісні у професійній студії, запис промо ролика, створення професійного порт фоліо, а також цінні подарунки від незалежного журі.

Під час конкурсу для найяскравіших його учасників відкрились нові перспективи. Так, Олег Кензов запропонував одному з конкурсантів допомогу у розвитку його творчості, члени незалежного журі - співпрацю у своїх проектах, а від офіційного журі найкращі конкурсанти були запрошені на індивідуальну роботу з досвідченими педагогами столиці.

О 17:30 відбувся Гранд-концерт, родзинкою якого був виступ нашого земляка Олега Кензова.

Маємо надію, що цей конкурс переросте у великий проект, що допоможе молоді реалізувати свої творчі бажання.

Лана Тригуб

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat або click here to download the PDF file.

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua