«З танцем по життю»

З особливою гордістю ПМБК відкриває двері для найповажніших його відвідувачів. Тих, в чиєму серці завжди весна, а в душі звучать мелодії вальсу, фокстротів та полонезів.
11 березня у Полтавському міському Будинку культури відбувся концерт присвячений 15 - річчю з дня створення хореографічного ретро - клубу.
Засновником ретро - клубу був Володимир Севастянович Флока.  Після його смерті ретро клуб розділився на 3 колективи, які налічують понад 50 чоловік:  клуб бального танцю «Сеньйори» З 2012 року колектив очолив Сергій Петрович Гусєв – суддя міжнародної категорії в спортивних бальних танцях. З концертною програмою вони виступали на багатьох площадкам міста Полтави та області. Приймали участь в багатьох всеукраїнських та обласних конкурсах та ставали неодноразово переможцями; клуб історичного бального танцю «Полонез» керівник - Людмила Олександрівна Сотник. Понад 13 років учасники  радують своїми виступами прихильників. Вони часті гості Горбанівського гериатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Їм аплодував Курорт «Миргород», Будиноки культури Крутого берега та м. Карлівка, їх радо вітають в обласній бібліотеці ім. Котляревського та на танцювальних майданчиках міста. В їх репертуарі понад 15 історичних танців; клуб спортивно – бального танцю «Браво - Данс» керівник - Зоя Федорівна Лукошко, з 2010 року ними станцьовано 16 балів. В їх репертуарі вся програма спортивних бальних танців. Стандарт: вальс, танго, квік-степ, фокстрот, повільний вальс. Латина: самба, румба, ча-ча-ча, пасадобль, свінг, сальса, лінді-хоп; ретро – ансамбль народного танцю «Панянка» керівник - Сотник Людмила Олександрівна.  Три роки тому від клубу історично - бального танцю «Полонез» відокремилася гілка трішки молодших учасників і утворився новий колектив в якого репертуар більш складний та народного характеру.
На святі панувала тепла та душевна атмосфера, яку створювали ювіляри та друзі ретро колективів: клуб історично-бального танцю «Гармонія» (м. Карлівка), зразковий ансамблю танцю «Гарний настрій» (ПМБК), жовтневий соціальний центр народного ансамблю танцю «Світанок»(м.Полтава), школа танцю «Регтайм» Будинку культури і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень.
Учасники колективів упевнені, що щастя людини у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди, цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси.
Тож бажаємо нашим ювілярам ще не один рік дарувати свій талант глядачам і шанувальникам. Нехай нескінченною, світлою та щедрою на добро і вдачу буде їх життєва дорога. Хай повниться вона радістю й достатком. Вірою, Надією та Любов'ю!

 
 
Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua