Звітний концерт «Магія цирку»

У Полтавському міському Будинку культури звітувалися талановиті учасники зразкової циркової студії «Молодість» під керівництвом Л.В.Семенової. Це справжня школа циркового мистецтва, як для дітей так і для дорослих. Поряд з новими номерами на сцені з’являлися і яскраві постановки, що вже встигли полюбитися глядачеві: «Бабочки на ходулях», «Воздушная гимнастика на ремнях», «Игра с обручами», «Гимнастки на полотнах», «Воздушные гимнастки в кольце». І не дивно, адже вся увага була прикута до найкращих, найдосвідченіших, найталановитіших – випускників 2018р., які вже давно є помічниками педагогів студії, постановниками номерів, наставниками для малечі: Олена та Ліза Любченки, Вікторія Тіссен, Тоня Максимович.

За час існування циркової студії«Молодість», вихованці від початкового рівня досягають високої майстерності виконання акробатичних трюків. Деякі випускники на все життя пов’язали свою долю з цирковим мистецтвом, є й такі, яких запросили працювати за кордон: О. Чудан, Р. Доброхотов, С.Семенов, М. Кривошапко, Д. Бондарев, Ю.Мамчич, М.Вісич, Ю.Конюк та багато ін…

Як говорить Л.Семенова: «Цирк – это наша жизнь», бажаємо нашим спортсменам та чудовим артистам у майбутньому ще вищих досягнень та море задоволення, творчості, самобутності, наполегливості та цілеспрямованості.

Ці артисти нас ще здивують!

Джерело: 
http://mbk-poltava.org.ua